TDG50IMP Zouti Pòtab Liy Machine machinaj
Zouti Pòtab Liy Machin machinaj Transfòmasyon videyo
Done teknik
Bar raz
50mm
30mm (opsyon)
Dia razan
55-400mm
35-400mm (opsyon)
Boring Stock
300 mm 、 600 milimèt
To Feed
0-0.5mm / rev
Drive Power Unit
Faz Single, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Fè fas a tèt
80-380mm, 120-450mm
Sou-Sitem Done Tès
Dyamèt razin
Pwofondè koupe
To Feed
RPM
Ø200
5mm
0.25
Ø400
1mm
0.2
pòtab machin raz manifaktirè-JOYSUNG
Te fè tèt
Anfòm ba Ø50mm ba
16 * 16mm kouto kare
Twous Single Mount Bra
Enkli1 fè pitit esferik, 1 plan sipò, 1 baz sipò, 12 boulon fiks (103101)
pòtab-raz-bar-joysung
Twous Double Mount Bra
Mete 1 fè pitit ou, 1 plan sipò, 2 sipò sipò,
12 boulon fiks (103102)
Esferik
Mete 1 kay kote yo pote l, 1 kote wap pote (103110)
Anfòm nan ba Ø 30mm
Axial Feed Unit manch: 1 pcs (103151)
Wotasyon inite manch: 1 pcs (103152)
Portant manch: 2 pcs (103153)
Sistèm Rapid Santiraj (103070)
Magnet aliye, Max kontwòl seri: 400mm
2 pcs pou sant santral bar.
Ajisteman manch rad: 50mm / 30mm.
Drive Power Unit
Motè elektrik, te fè nan peyi Almay, mak: Eibenstock.
Faz sèl, 50 / 60Hz
110V, 1250w, 4.6kg
103131
230V, 1250w, 4.6kg
103132
110V, 1800W,
230V, 1800W
pòtab-zouti (2) -jwi
Outil Mezire Zouti
Konpa dijital
Itilize pou mezire koupe outil
Longè ba raz
Kòd
Anfòm nan ba 50mm 103081
Anfòm nan ba 30mm 103081
pòtab-raz-ba (3) -highsung
Fè zouti pou mezire
l konpa digital
l Lekti echèl metrik ak anlè
5
M aksidan
Kòd
300mm
500mm
HSS zouti ti jan, 1 2 * 1 2 * 38 mm
HSS zouti ti jan, 1 6 * 1 6 * 50 mm
HSS zouti ti jan, 1 2 * 1 2 * 200mm
HSS zouti ti jan, 1 6 * 1 6 * 200mm